Slutpris

Falleniusgatan 4

Lägenhet

Lägenhet - Vasastan, Örebro kommun - Såld 21 april 2026

Logotyp av Mäklarhuset Örebro
Logotyp av Mäklarhuset Örebro
Slutpris3 000 000 kr

Pris per kvadratmeter

28 846 kr/m²

Utgångspris

2 995 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

104 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 5, hiss finns

Byggår

2014

Avgift

5 927 kr/mån

Driftskostnad

5 400 kr/år

Antal besök

2 336

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (21 april 2026)

Kontakta mäklaren

Sofia PerssonMäklarhuset Örebro
Sofia Persson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder