Slutpris

Vingrens väg 15

Lägenhet

Lägenhet - Tröinge Ängar, Falkenbergs kommun - Såld 30 januari 2023

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Slutpris3 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

32 292 kr/m²

Utgångspris

3 100 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

96 m²

Balkong

Ja

Våning

8 av 9, hiss finns

Byggår

2022

Driftskostnad

5 400 kr/år

Antal besök

3 687

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 januari 2023)

Kontakta mäklaren

Emil JohanssonLF Fastighetsförmedling Falkenberg
Emil Johansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder