Slutpris

Tors Gränd 30

Lägenhet

Lägenhet - Tors Gränd, Varbergs kommun - Såld 14 mars 2018

Logotyp av Fastighetsbyrån Varberg
Slutpris2 295 000 kr

Pris per kvadratmeter

21 250 kr/m²

Utgångspris

2 295 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

108 m²

Byggår

1981

Avgift

6 044 kr/mån

Driftskostnad

6 600 kr/år

Antal besök

5 817

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 mars 2018)

Kontakta mäklaren

Nathalie WoxmarkFastighetsbyrån Varberg
Nathalie Woxmark
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder