Slutpris

Skogsfruvägen 13F

Lägenhet

Lägenhet - Tomtebo/Nydalaviken, Umeå kommun - Såld 31 oktober 2025

Logotyp av MOHV Umeå
Logotyp av MOHV Umeå
Slutpris2 195 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 582 kr/m²

Utgångspris

2 195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

74,2 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 2, hiss finns ej

Byggår

2005

Avgift

7 142 kr/mån

Driftskostnad

3 360 kr/år

Antal besök

904

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (31 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Lina BennervallMOHV Umeå
Lina Bennervall

Karta

Slutpriser för liknande bostäder