Slutpris

Tollareslingan 7, 4 tr

Lägenhet

Lägenhet - Tollare, Nacka kommun - Såld 27 maj 2025

Logotyp av Widerlöv Nacka
Slutpris6 150 000 kr

Pris per kvadratmeter

55 405 kr/m²

Utgångspris

6 150 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

111 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 9, hiss finns

Byggår

2017

Avgift

7 259 kr/mån

Driftskostnad

7 200 kr/år

Antal besök

707

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (27 maj 2025)

Kontakta mäklaren

Jesper LindgrenWiderlöv Nacka
Jesper Lindgren

Karta

Slutpriser för liknande bostäder