Slutpris

Lindormsgatan 44

Lägenhet

Lägenhet - Sjöbo, Borås kommun - Såld 10 oktober 2025

Logotyp av Mäklarhuset Borås
Logotyp av Mäklarhuset Borås
Slutpris795 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 379 kr/m²

Utgångspris

795 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

76,6 m²

Våning

2, hiss finns ej

Byggår

1957

Avgift

5 425 kr/mån

Driftskostnad

7 008 kr/år

Antal besök

1 342

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (10 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Dennis BergenbladMäklarhuset Borås
Dennis Bergenblad

Karta

Slutpriser för liknande bostäder