Slutpris

Norrbågen 37A

Lägenhet

Lägenhet - Sätra, Gävle kommun - Såld 01 maj 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Gävle
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Gävle
Slutpris1 250 000 kr

Pris per kvadratmeter

12 821 kr/m²

Utgångspris

1 250 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

97,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1968

Avgift

4 255 kr/mån

Driftskostnad

17 028 kr/år

Antal besök

6 106

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (1 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Serhat BagLF Fastighetsförmedling Gävle
Serhat Bag

Karta

Slutpriser för liknande bostäder