Slutpris

Gredbyvägen 6E

Lägenhet

Lägenhet - Rinmansparken, Eskilstuna kommun - Såld 21 februari 2026

Logotyp av Mälardalens Bostadsbyrå
Logotyp av Mälardalens Bostadsbyrå
Slutpris2 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

20 388 kr/m²

Utgångspris

2 100 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

103 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1926

Avgift

5 325 kr/mån

Driftskostnad

1 900 kr/år

Antal besök

7 786

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (21 februari 2026)

Kontakta mäklaren

Isa DonnersternMälardalens Bostadsbyrå
Isa Donnerstern

Karta

Slutpriser för liknande bostäder