Slutpris

Landsvägsgatan 21A

Lägenhet

Lägenhet - Pantarholmen, Karlskrona kommun - Såld 05 mars 2026

Logotyp av SkandiaMäklarna Karlskrona
Logotyp av SkandiaMäklarna Karlskrona
Slutpris4 150 000 kr

Pris per kvadratmeter

36 245 kr/m²

Utgångspris

4 150 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

114,5 m²

Våning

9 av 9, hiss finns

Byggår

1961

Avgift

5 572 kr/mån

Driftskostnad

12 600 kr/år

Antal besök

10 679

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (5 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Hampus PehrssonSkandiaMäklarna Karlskrona
Hampus Pehrsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder