Slutpris

Kakelgatan 1

Lägenhet

Lägenhet - Östermalm, Västerås kommun - Såld 19 januari 2026

Logotyp av SkandiaMäklarna Västerås
Slutpris5 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

47 020 kr/m²

Utgångspris

5 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

127,5 m²

Balkong

Ja

Våning

5 av 5, hiss finns

Byggår

2011

Avgift

7 445 kr/mån

Driftskostnad

6 000 kr/år

Antal besök

3 709

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (19 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Calle JuhlinSkandiaMäklarna Västerås
Calle Juhlin

Karta

Slutpriser för liknande bostäder