Slutpris

Nyckelbergsvägen 61B

Lägenhet

Lägenhet - Nyckelberget, Köpings kommun - Såld 21 mars 2026

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Köping
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Köping
Slutpris850 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 559 kr/m²

Utgångspris

850 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

80,5 m²

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1954

Avgift

7 716 kr/mån

Driftskostnad

4 476 kr/år

Antal besök

4 438

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (21 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Ann-Sofie Landström ZetterdahlSvensk Fastighetsförmedling Köping
Ann-Sofie Landström Zetterdahl

Karta

Slutpriser för liknande bostäder