Slutpris

Drottninggatan 234

Lägenhet

Lägenhet - Norr, Helsingborgs kommun - Såld 06 november 2024

Logotyp av Bjurfors Helsingborg City
Slutpris7 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

49 597 kr/m²

Utgångspris

7 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

161,2 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1973

Avgift

10 745 kr/mån

Antal besök

3 810

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 november 2024)

Kontakta mäklaren

Alexander JämthagenBjurfors Helsingborg City
Alexander Jämthagen
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder