Slutpris

Fidravägen 31

Lägenhet

Lägenhet - Nacka, Nacka kommun - Såld 28 april 2022

Logotyp av Widerlöv Nacka
Slutpris2 800 000 kr

Pris per kvadratmeter

32 941 kr/m²

Utgångspris

2 700 000 kr

Prisutveckling

+100 000 kr (+4 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

85 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 4, hiss finns

Byggår

2016

Avgift

4 608 kr/mån

Driftskostnad

4 800 kr/år

Antal besök

7 160

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 april 2022)

Kontakta mäklaren

Jakob CherkaniWiderlöv Nacka
Jakob Cherkani

Karta

Slutpriser för liknande bostäder