Slutpris
Gimogatan 3A
Lägenhet - Luthagen, Uppsala kommun - Såld 07 maj 2026
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris3 695 000 kr
Pris per kvadratmeter
36 584 kr/m²
Utgångspris
3 695 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
101 m²
Balkong
Ja
Våning
4 av 5, hiss finns
Byggår
2023
Avgift
7 259 kr/mån
Driftskostnad
7 080 kr/år
Antal besök
1 276
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025