Slutpris

Kasinogatan 1

Lägenhet

Lägenhet - Lugnet / Triangeln, Malmö kommun - Såld 09 april 2024

Logotyp av Mäklarhuset Malmö Regementsgatan
Logotyp av Mäklarhuset Malmö Regementsgatan
Slutpris3 195 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 860 kr/m²

Utgångspris

3 195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

107 m²

Våning

3 av 6, hiss finns

Byggår

1990

Avgift

9 148 kr/mån

Antal besök

1 445

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (9 april 2024)

Kontakta mäklaren

Simon FalkeMäklarhuset Malmö Regementsgatan
Simon Falke

Karta

Slutpriser för liknande bostäder