Slutpris

Nya Älvegårdsvägen 27F

Lägenhet

Lägenhet - Lilleby, Göteborgs kommun - Såld 08 augusti 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris2 795 000 kr

Pris per kvadratmeter

40 332 kr/m²

Utgångspris

2 795 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

69,3 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 2, hiss finns ej

Byggår

2008

Avgift

5 355 kr/mån

Driftskostnad

4 248 kr/år

Antal besök

2 416

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 augusti 2025)

Kontakta mäklaren

Natasha VasicErik Olsson Fastighetsförmedling
Natasha Vasic

Karta

Slutpriser för liknande bostäder