Slutpris

Sållargatan

Lägenhet

Lägenhet - Kungsängen, Uppsala kommun - Såld 28 april 2026

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Slutpris4 350 000 kr

Pris per kvadratmeter

44 388 kr/m²

Utgångspris

4 350 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

98 m²

Avgift

6 354 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 april 2026)

Kontakta mäklaren

Sara EkeljungSvensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Sara Ekeljung

Karta

Slutpriser för liknande bostäder