Slutpris

Västerhöjdsvägen 56

Lägenhet

Lägenhet - Kärna, Kungälvs kommun - Såld 22 juli 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris2 950 000 kr

Pris per kvadratmeter

27 391 kr/m²

Utgångspris

2 950 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

107,7 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Byggår

2016

Avgift

5 382 kr/mån

Driftskostnad

15 800 kr/år

Antal besök

4 786

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Filip ScepanovicErik Olsson Fastighetsförmedling
Filip Scepanovic

Karta

Slutpriser för liknande bostäder