Slutpris

Hemdalsvägen 3A

Lägenhet

Lägenhet - Hemdal, Västerås kommun - Såld 08 april 2026

Logotyp av HusmanHagberg Västerås
Slutpris3 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

24 800 kr/m²

Utgångspris

3 095 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

125 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 5, hiss finns

Byggår

2001

Avgift

7 912 kr/mån

Driftskostnad

7 980 kr/år

Antal besök

6 179

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 april 2026)

Kontakta mäklaren

August StendahlHusmanHagberg Västerås
August Stendahl

Karta

Slutpriser för liknande bostäder