Slutpris
Trädgårdsgatan 13
Lägenhet - Helsingborg - Centrum, Helsingborgs kommun - Såld 27 januari 2026
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris3 650 000 kr
Pris per kvadratmeter
32 589 kr/m²
Utgångspris
3 650 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
112 m²
Balkong
Ja
Uteplats
Ja
Våning
2 av 4, hiss finns
Byggår
1886
Avgift
6 822 kr/mån
Antal besök
1 791
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025