Slutpris

Mitt i Duved 151 Hamrevägen 3

Lägenhet

Lägenhet - Duved, Åre kommun - Såld 28 december 2015

Logotyp av Mäklarhuset Åre
Slutpris1 950 000 kr

Pris per kvadratmeter

21 429 kr/m²

Utgångspris

1 950 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

91 m²

Byggår

1990

Avgift

3 317 kr/mån

Antal besök

831

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 december 2015)

Kontakta mäklaren

Jan LobergMäklarhuset Åre
Jan Loberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder