Slutpris

Solventilsgatan 14

Lägenhet

Lägenhet - Centrala Hisingen - Kvillebäcken, Göteborgs kommun - Såld 19 november 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Göteborg Hisingen
Logotyp av SkandiaMäklarna Göteborg Hisingen
Slutpris4 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

46 340 kr/m²

Utgångspris

4 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

97 m²

Balkong

Ja

Våning

5 av 5, hiss finns

Byggår

2017

Avgift

6 993 kr/mån

Antal besök

1 871

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (19 november 2025)

Kontakta mäklaren

Zahed GanjaliSkandiaMäklarna Göteborg Hisingen
Zahed Ganjali

Karta

Slutpriser för liknande bostäder