Slutpris

Hemmansvägen 37

Lägenhet

Lägenhet - Centrala Halmstad - Öster, Halmstads kommun - Såld 23 november 2022

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Halmstad
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Halmstad
Slutpris2 250 000 kr

Pris per kvadratmeter

22 500 kr/m²

Utgångspris

2 250 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

100 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1961

Avgift

5 883 kr/mån

Driftskostnad

8 052 kr/år

Antal besök

2 367

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 november 2022)

Kontakta mäklaren

Emir AljaafSvenska Mäklarhuset Halmstad
Emir Aljaaf
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder