Slutpris

Kattviksvägen 283-1301

Lägenhet

Lägenhet - Båstad, Båstads kommun - Såld 02 juli 2019

Logotyp av Bjurfors Båstad
Slutpris7 095 000 kr

Pris per kvadratmeter

64 500 kr/m²

Utgångspris

7 095 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

110 m²

Avgift

4 850 kr/mån

Antal besök

1 497

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (2 juli 2019)

Kontakta mäklaren

Anna KylestenBjurfors Båstad
Anna Kylesten
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder