Slutpris

Ålstastråket 14 A

Lägenhet

Lägenhet - Barkarby, Järfälla kommun - Såld 21 januari 2026

Logotyp av SkandiaMäklarna Järfälla
Slutpris4 150 000 kr

Pris per kvadratmeter

46 629 kr/m²

Utgångspris

4 150 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

89 m²

Avgift

6 880 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (21 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Jony EliyoSkandiaMäklarna Järfälla
Jony Eliyo

Karta

Slutpriser för liknande bostäder