Slutpris

Vipemöllevägen 115

Lägenhet

Lägenhet - Vipeholmsparken, Lunds kommun - Såld 13 juni 2023

Logotyp av Bjurfors Lund
Slutpris3 800 000 kr

Pris per kvadratmeter

44 706 kr/m²

Utgångspris

3 795 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

85 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 6, hiss finns

Byggår

2007

Avgift

3 940 kr/mån

Antal besök

2 688

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (13 juni 2023)

Kontakta mäklarkontoret

Bjurfors Lund
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder