Slutpris

Vikhems bygata 89

Lägenhet

Lägenhet - Vikhem, Staffanstorps kommun - Såld 22 april 2025

Logotyp av MOHV Staffanstorp
Logotyp av MOHV Staffanstorp
Slutpris2 295 000 kr

Pris per kvadratmeter

33 117 kr/m²

Utgångspris

2 295 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

69,3 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns

Byggår

2020

Avgift

3 871 kr/mån

Driftskostnad

13 856 kr/år

Antal besök

1 471

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 april 2025)

Kontakta mäklaren

Nur AsplundMOHV Staffanstorp
Nur Asplund

Karta

Slutpriser för liknande bostäder