Slutpris

Kvarnvägen 11

Lägenhet

Lägenhet - Väst på stan, Umeå kommun - Såld 11 februari 2025

Logotyp av MOHV Umeå
Slutpris2 410 000 kr

Pris per kvadratmeter

30 125 kr/m²

Utgångspris

2 395 000 kr

Prisutveckling

+15 000 kr (+1 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

80 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 8, hiss finns

Byggår

1963

Avgift

5 943 kr/mån

Driftskostnad

4 440 kr/år

Antal besök

2 577

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 februari 2025)

Kontakta mäklaren

Charlotte ForsbergMOHV Umeå
Charlotte Forsberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder