Slutpris

Roslagsgatan 11

Lägenhet

Lägenhet - Vasastaden, Stockholms kommun - Såld 06 maj 2026

Logotyp av BOSTHLM Nacka
Slutpris12 600 000 kr

Pris per kvadratmeter

135 484 kr/m²

Utgångspris

12 600 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

93 m²

Avgift

1 550 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Sara WennertorpBOSTHLM Nacka
Sara Wennertorp

Karta

Artiklar från Hemnet