Slutpris

Utrustningskajen 9

Lägenhet

Lägenhet - Varvsholmen, Kalmar kommun - Såld 28 januari 2025

Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Slutpris3 590 000 kr

Pris per kvadratmeter

44 321 kr/m²

Utgångspris

3 590 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

81 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1, hiss finns

Byggår

2017

Avgift

4 833 kr/mån

Driftskostnad

3 600 kr/år

Antal besök

5 214

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 januari 2025)

Kontakta mäklarkontoret

Notar by Pontuz Löfgren
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarprofil

Guldhemmet 2024

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Toppmäklare

Guldhemmet 2022

Karta

Slutpriser för liknande bostäder