Slutpris

Bredbandet 18

Lägenhet

Lägenhet - Varvsholmen, Kalmar kommun - Såld 01 augusti 2025

Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Slutpris3 490 000 kr

Pris per kvadratmeter

42 561 kr/m²

Utgångspris

3 490 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

82 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 5, hiss finns

Byggår

2007

Avgift

4 789 kr/mån

Driftskostnad

4 200 kr/år

Antal besök

1 868

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (1 augusti 2025)

Kontakta mäklaren

Frida LangåNotar by Pontuz Löfgren
Frida Langå
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2020

Karta

Slutpriser för liknande bostäder