Slutpris

Hovslagargatan 20 H

Lägenhet

Lägenhet - Vännäs, Vännäs kommun - Såld 12 november 2024

Logotyp av Greta Sävenstedt Fastighetsförmedling AB
Logotyp av Greta Sävenstedt Fastighetsförmedling AB
Slutpris775 000 kr

Pris per kvadratmeter

8 201 kr/m²

Utgångspris

775 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

94,5 m²

Byggår

1981

Avgift

5 830 kr/mån

Antal besök

1 914

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (12 november 2024)

Kontakta mäklaren

Greta SävenstedtGreta Sävenstedt Fastighetsförmedling AB
Greta Sävenstedt

Karta

Slutpriser för liknande bostäder