Slutpris

MAGNUS ERIKSSONS VÄG 8A, 2 vån

Lägenhet

Lägenhet - VADSTENA - CENTRALT, Vadstena kommun - Såld 28 januari 2016

Logotyp av Fastighetsbyrån Motala
Slutpris475 000 kr

Pris per kvadratmeter

6 419 kr/m²

Utgångspris

475 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

74 m²

Byggår

1965

Avgift

3 072 kr/mån

Driftskostnad

5 800 kr/år

Antal besök

6 621

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 januari 2016)

Kontakta mäklarkontoret

Fastighetsbyrån Motala
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder