Slutpris

Hasselbacken 43, 1 tr

Lägenhet

Lägenhet - Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - Såld 29 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Slutpris2 445 000 kr

Pris per kvadratmeter

28 765 kr/m²

Utgångspris

2 445 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

85 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 4, hiss finns

Byggår

1979

Avgift

6 174 kr/mån

Driftskostnad

6 611 kr/år

Antal besök

2 098

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 april 2026)

Kontakta mäklaren

Karin SökareFastighetsbyrån Upplands Väsby
Karin Sökare
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder