Slutpris

Stora Bergsgatan 18 B

Lägenhet

Lägenhet - Töreboda Tätort, Töreboda kommun - Såld 05 maj 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Töreboda
Logotyp av Fastighetsbyrån Töreboda
Slutpris525 000 kr

Pris per kvadratmeter

8 268 kr/m²

Utgångspris

525 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

63,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 2, hiss finns ej

Byggår

1951

Avgift

4 129 kr/mån

Driftskostnad

5 844 kr/år

Antal besök

2 411

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (5 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Magnus StåhlFastighetsbyrån Töreboda
Magnus Ståhl
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder