Slutpris

Tiundagränd 1, 6tr

Lägenhet

Lägenhet - Täby Centrum, Täby kommun - Såld 08 maj 2014

Logotyp av Jägholm Norrortsmäklarna
Slutpris4 090 000 kr

Pris per kvadratmeter

47 558 kr/m²

Utgångspris

4 090 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

86 m²

Byggår

2013

Avgift

4 371 kr/mån

Driftskostnad

7 300 kr/år

Antal besök

361

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 maj 2014)

Kontakta mäklarkontoret

Jägholm Norrortsmäklarna

Karta

Slutpriser för liknande bostäder