Slutpris

Åkerbyvägen 318

Lägenhet

Lägenhet - Täby Centrum, Täby kommun - Såld 15 januari 2026

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Täby
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Täby
Slutpris3 195 000 kr

Pris per kvadratmeter

39 202 kr/m²

Utgångspris

3 195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

81,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1964

Avgift

4 816 kr/mån

Antal besök

1 553

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (15 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Oscar MeirensSvenska Mäklarhuset Täby
Oscar Meirens
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder