Slutpris

Kobergsgatan 9

Lägenhet

Lägenhet - Strömmensberg, Göteborgs kommun - Såld 18 november 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Öster
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Öster
Slutpris3 000 000 kr

Pris per kvadratmeter

44 118 kr/m²

Utgångspris

2 990 000 kr

Prisutveckling

+10 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

68 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 4, hiss finns ej

Byggår

1957

Avgift

3 736 kr/mån

Antal besök

2 854

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 november 2025)

Kontakta mäklaren

Rebaz DarweshLF Fastighetsförmedling Göteborg - Öster
Rebaz Darwesh

Karta

Slutpriser för liknande bostäder