Slutpris

Mellanvägen 12F

Lägenhet

Lägenhet - Sparsör, Borås kommun - Såld 27 november 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris1 695 000 kr

Pris per kvadratmeter

23 219 kr/m²

Utgångspris

1 695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

73 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Våning

2 av 2, hiss finns

Byggår

2022

Avgift

6 173 kr/mån

Driftskostnad

7 596 kr/år

Antal besök

1 183

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (27 november 2025)

Kontakta mäklaren

Kristoffer StrömbergErik Olsson Fastighetsförmedling
Kristoffer Strömberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder