Slutpris

Sörgården 128

Lägenhet

Lägenhet - Sörgården, Vallentuna kommun - Såld 31 oktober 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Vallentuna
Slutpris1 875 000 kr

Pris per kvadratmeter

23 585 kr/m²

Utgångspris

1 875 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

79,5 m²

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1969

Avgift

5 168 kr/mån

Driftskostnad

8 996 kr/år

Antal besök

678

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (31 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Sofie WiksborgFastighetsbyrån Vallentuna
Sofie Wiksborg
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder