Slutpris

Hjortvägen 8, lgh nr 1605

Lägenhet

Lägenhet - Skrea-Herting-Hjortsberg, Falkenbergs kommun - Såld 19 juni 2025

Logotyp av Mäklarhuset Falkenberg
Slutpris3 925 000 kr

Pris per kvadratmeter

51 645 kr/m²

Utgångspris

3 925 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

76 m²

Våning

7

Avgift

4 038 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (19 juni 2025)

Kontakta mäklaren

Angelica JohanssonMäklarhuset Falkenberg
Angelica Johansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder