Slutpris

Sköttmors väg 11B

Lägenhet

Lägenhet - Skräddarbacken, Borlänge kommun - Såld 30 april 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Borlänge
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Borlänge
Slutpris1 050 000 kr

Pris per kvadratmeter

12 727 kr/m²

Utgångspris

1 050 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

82,5 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Avgift

5 768 kr/mån

Antal besök

1 136

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 april 2026)

Kontakta mäklaren

Jenny LorenzLF Fastighetsförmedling Borlänge
Jenny Lorenz

Karta

Slutpriser för liknande bostäder