Slutpris

Lindormsgatan 35

Lägenhet

Lägenhet - Sjöbo, Borås kommun - Såld 22 december 2021

Logotyp av ERA Garnisonen
Logotyp av ERA Garnisonen
Slutpris1 275 000 kr

Pris per kvadratmeter

17 347 kr/m²

Utgångspris

1 275 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

73,5 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Våning

7 av 7, hiss finns

Byggår

1955

Avgift

4 529 kr/mån

Driftskostnad

4 400 kr/år

Antal besök

4 451

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 december 2021)

Kontakta mäklaren

Kristoffer StrömbergERA Garnisonen
Kristoffer Strömberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder