Slutpris
Kronetorpsgatan 104B
Lägenhet - Segevång, Malmö kommun - Såld 29 april 2026
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris1 400 000 kr
Pris per kvadratmeter
18 919 kr/m²
Utgångspris
1 395 000 kr
Prisutveckling
+5 000 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
74 m²
Balkong
Ja
Våning
2 av 3, hiss finns ej
Byggår
1964
Avgift
5 821 kr/mån
Antal besök
4 352
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025