Slutpris

Sankt Jörgens väg 10B

Lägenhet

Lägenhet - Sankt Jörgen, Göteborgs kommun - Såld 23 januari 2026

Logotyp av Bjurfors Centrala Hisingen
Slutpris2 500 000 kr

Pris per kvadratmeter

33 333 kr/m²

Utgångspris

2 495 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

75 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 6, hiss finns

Byggår

2008

Avgift

5 003 kr/mån

Driftskostnad

3 600 kr/år

Antal besök

867

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Jesper KarlssonBjurfors Centrala Hisingen
Jesper Karlsson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder