Slutpris

Bollplansgatan 4B

Lägenhet

Lägenhet - Sandåkern, Umeå kommun - Såld 25 januari 2025

Logotyp av MOHV Umeå
Slutpris3 895 000 kr

Pris per kvadratmeter

45 824 kr/m²

Utgångspris

3 895 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

85 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 4, hiss finns

Byggår

2017

Avgift

5 495 kr/mån

Driftskostnad

2 856 kr/år

Antal besök

1 550

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 januari 2025)

Kontakta mäklaren

Johanna AsplundMOHV Umeå
Johanna Asplund

Karta

Slutpriser för liknande bostäder