Slutpris

Lojovägen 59

Lägenhet

Lägenhet - Rudboda, Lidingö kommun - Såld 17 juni 2014

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling
Slutpris2 375 000 kr

Pris per kvadratmeter

34 926 kr/m²

Utgångspris

2 375 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

68 m²

Byggår

1973

Avgift

3 317 kr/mån

Driftskostnad

4 920 kr/år

Antal besök

1 237

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (17 juni 2014)

Kontakta mäklaren

Tina SteningSvensk Fastighetsförmedling
Tina Stening

Karta

Slutpriser för liknande bostäder