Slutpris

Trumpetaregatan 6 A lgh 1001

Lägenhet

Lägenhet - Rosta, Örebro kommun - Såld 24 november 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Örebro
Logotyp av Fastighetsbyrån Örebro
Slutpris1 195 000 kr

Pris per kvadratmeter

15 724 kr/m²

Utgångspris

1 195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

76 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1946

Avgift

6 220 kr/mån

Driftskostnad

2 700 kr/år

Antal besök

1 421

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (24 november 2025)

Kontakta mäklaren

Caroline DettkerFastighetsbyrån Örebro
Caroline Dettker
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder