Slutpris

Faktorsgatan 7

Lägenhet

Lägenhet - Rosengården, Helsingborgs kommun - Såld 11 november 2016

Logotyp av Fastighetsbyrån Helsingborg
Slutpris825 000 kr

Pris per kvadratmeter

9 270 kr/m²

Utgångspris

825 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

89 m²

Avgift

6 769 kr/mån

Antal besök

2 964

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 november 2016)

Kontakta mäklarkontoret

Fastighetsbyrån Helsingborg
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder