Slutpris

Jarlvägen 2B

Lägenhet

Lägenhet - Rättvik, Rättviks kommun - Såld 24 september 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Rättvik
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Rättvik
Slutpris795 000 kr

Pris per kvadratmeter

9 755 kr/m²

Utgångspris

795 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

81,5 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1973

Avgift

5 357 kr/mån

Driftskostnad

1 080 kr/år

Antal besök

935

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (24 september 2025)

Kontakta mäklaren

Johanna OlanderLF Fastighetsförmedling Rättvik
Johanna Olander

Karta

Slutpriser för liknande bostäder